Vážení obchodní přátelé,

 

rádi bychom Vás informovali, že od 1.1.2020 dochází k fúzi sloučením mezi společností

P.J.P.T. s.r.o. a společností Premier Logistics spol. s r.o., kdy nástupnickou společností se

stává společnost Premier Logistics. Společnost Premier Logistics přebírá veškeré pohledávky, závazky a veškeré smluvní vztahy společnosti P.J.P.T. s.r.o.

Těšíme se na pokračování naší spolupráce.

Přejít na Premier Logistics: www.premierlogistics.cz


Jsme dopravní firma
a jsme na to hrdí.

Začali jsme v roce 1991 a od té doby jsme se nezastavili.

Zajišťujeme pro své zákazníky především mezinárodní kamionovou dopravu do/ze západní Evropy. Nejčastěji naše kamiony potkáte v Německu, Francii, Holandsku, Belgii a Švýcarsku, někdy také v Rakousku, Itálii a Dánsku. Krom mezinárodní přepravy zajišťujeme našim zákazníkům ještě další logistická řešení, mezi něž patří například mezizávodní doprava, grupování nákladů, krátkodobé a dlouhodobé skladování. 

Máme vlastní areál u mezinárodního tahu Hradec Králové - Wroclaw, který soustavně modernizujeme. Kromě kompletního zázemí (kanceláře, dílna, sklad, parkování, myčka, čerpací stanice) se v areálu poblíž nádraží nachází i železniční vlečka, kterou můžeme využívat. Vytrvale budujeme zázemí nadnárodní společnosti, uvnitř ale  stále zůstáváme rodinnou firmou.

Náš tým

Myslíme si, že naše největší síla je v týmu, který naši firmu pohání. Vztahy mezi sebou budujeme důsledně a dlouhodobě. Můžeme se chlubit nízkou fluktuací zaměstnanců a domáckým pracovním prostředím.

  • Lada Richterová

    služebně nejstarší zaměstnanec, který to s námi táhne už od roku 1998. V dobách před vstupem ČR do EU zajišťovala výhradně celní deklaraci, postupem času zpracovává agendu Intrastat a stará se o další administrativní a účetní činnosti ve firmě.

  • Radek Krbal

    vystudovaný dopravní inženýr, pracuje u nás prakticky od absolvování školy na pozici dispečera a pomáhá i s obchodem. Ve firmě od roku 2005.

  • Radek Rezek

    služebně nejstarší dispečer, který je ve firmě od roku 2003. Jako jediný z dispečerů pamatuje transformaci fyzické osoby na s.r.o.

Lada
Richterová
Radek
Krbal
Radek
Rezek

Chcete se stát součástí našeho týmu? Na aktuální pracovní příležitosti se podívejte ZDE

Vozový park

Dbáme na špičkovou kvalitu přepravy, bezpečnost a zdravé životní prostředí. Proto neustále modernizujeme vozový park. Veškeré naše tahače pro MKD jsou v ekologické normě EURO 6. Sledujeme nejnovější trendy v kamionové dopravě, zejména v oblasti ekologie a úsporné jízdy. V případě vhodnosti a zájmu zadavatele jsme připraveni provádět i ekologickou dopravu tahači na CNG.

Více jak 90% současného vozového parku tvoří tahače značky Scania. Celkem provozujeme 33 vlastních kamionů, z tohoto počtu je 29 kamionů na mezinárodní dopravu a zbývající kamiony na další logistické projekty pro konkrétní zákazníky. Zaměstnáváme české řidiče z regionu a pravidelně je školíme k bezpečné, defenzivní a hospodárné jízdě.

Spolupráce

Naším typickým klientem je výrobní firma obchodující se zahraničím, převážně se zeměmi v rámci EU, která potřebuje rychle a hlavně bezpečně a bez výluk provádět přepravu svého zboží do nebo z těchto zemí. Máme zájem vytvářet především dlouhodobá partnerství se svými zákazníky, ve kterých je možné dlouhodobě rozvíjet a vylepšovat službu z naší strany. Stoprocentní službu však nabízíme i v případě jednorázových zakázek.

Chcete si vyzkoušet naše služby nebo máte zájem o dlouhodobé partnerství? Kontaktujte nás.

Kontaktovat

Kariéra

Nejpočetnější skupina zaměstnanců v naší firmě jsou pochopitelně řidiči MKD. Těm vytváříme veškeré podmínky k jejich spokojenosti. Pravidelně je školíme tak, aby přijeli do svých cílů vždy včas, bezpečně a nejekonomičtější možnou cestou.

Jelikož však dokonalou službu zajišťuje krom řidičů mnohem širší tým, zaměstnáváme v naší firmě i další profese, především dispečery, administrativní pracovníky, skladníky, automechaniky a pracovníky ostrahy.

Chcete se dozvědět více o nabízených pozicích? Aktuální seznam pozic najdete ZDE

Kontakty

Navštívit nás můžete ve vlastním areálu v České Skalici:

P.J.P.T. s.r.o.
Palackého 364, 552 03 Česká Skalice

Původní IČO: 26947579
Nové IČO: 03013936

Původní DIČ: CZ26947579
Nové DIČ: CZ03013936

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na níže uvedeném telefonním čísle, případně prostřednictvím kontaktního formuláře.

Položky označené (*) jsou povinné
Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou zpracovány za účelem vyřízení vašeho dotazu nebo požadavku dle Informací o zpracování osobních údajů.